Online právna poradňa

Ak potrebujete odpoveď na konkrétnu právnu otázku, máte jednoduchý právny problém alebo chcete urobiť nejaký právny krok, ale obávate sa jeho následkov, ponúkame možnosť riešiť váš právny problém prostredníctvom našej online poradne. Túto službu odporúčame využiť najmä v prípade, ak nemáte možnosť alebo nechcete navštíviť advokátsku kanceláriu osobne. Právne rady zdarma telefonicky neposkytujeme. Služba právnej poradne je anonymná a ponúkame vám ju za výhodnú cenu – už od 15 € plus DPH. O cene vás budeme najskôr informovať a v prípade, že navrhovanú cenu odsúhlasíte, po prijatí platby na náš účet, vám obratom zašleme odpoveď. Vyplňte prosím nižšie uvedený formulár a my vám odpovieme v najkratšom možnom čase (maximálne do dvoch pracovných dní).

Prosím, tu môžete napísať vašu otázku
* Povinné riadky

Akceptované typy príloh: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Maximálna veľkosť prílohy: 1mb.

 

  • Zadaním otázky do formulára právnej poradne beriete na vedomie, že nie je povinnosťou advokáta poskytnúť právnu radu a advokát si v rámci online poradne môže uplatniť právo bez akéhokoľvek dôvodu neodpovedať na otázky.
  • Kvalifikovanú odpoveď môžeme poskytnúť, len ak uvediete všetky dôležité informácie týkajúce sa vášho právneho problému. Obsah zadanej otázky nesmie byť v rozpore s dobrými mravmi a otázka musí byť určitá a zrozumiteľná.

Comments are closed